THAI ORGANIC MASAŻ SPA WARSZAWA BEMOWO

Surya
masażystka

Cześć, nazywam się Dewa Ayu Suryawati. Po prostu mów do mnie Surya. Pochodzę z Indonezji-Bali. Urodziłam się na Bali 6 stycznia 1985 r. Jestem mężatką i mam dwoje dzieci . Moje hobby to gotowanie. Jestem profesjonalną terapeutką. Zaczęłam praktykować w szkole masażu i SPA 12 lat temu na Bali. 10 lat temu zdobyłam certyfakat i rozpoczęłam pracę jako profesjonalna masażystka. Bardzo podoba mi się w Polsce i lubię zdobywać tu doświadczenie. Polacy to bardzo mili  i życzliwi ludzie. Do zobaczenia w Thai Organic Bemowo.
THAI ORGANIC MASAŻ SPA WARSZAWA BEMOWO

Fabe
masażystka

Cześć wszystkim, nazywam się Yumi Septiany, ale możesz mówić do mnie Fabe, ponieważ Fabe to mój pseudonim z dzieciństwa. Pochodzę z Bali w Indonezji, ale urodziłam się w Dżakarcie 22 września 1989 r. Karierę rozpoczęłam pracując w szpitalu w Dżakarcie w Indonezji jako dietetyk przez 8 lat, potem przeniosłam się na Bali aby uczęszczać do szkoły masażu SPA i zmieniłam zawód na terapeutkę SPA. Cieszę się, że wykonuję ten zawód ponieważ mogę pomóc wielu ludziom w pozbyciu się zmęczenia i bólu. Mój ulubiony masaż to balijski klasyczny. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu masaży. Pracowałam w Sompoton Spa Pullman Hotel Kualalumpur w Malezji przez 2 lata, w hawajskim hotelu Bali i Spa przez 1 rok, w Nyuh Spa Babcie Hotel na Bali przez 1 rok, Senopati Wellness Spa - 1 rok. Teraz wybieram pracę w Polsce żeby zdobyć nowe doświadczenie. Bardzo lubię Polskę i ludzi, którzy są tu bardzo przyjaźni. W Polsce pracowałam w Prana Spa Radisson Hotel Gdańsk przez 1 rok, orientalnym salonie masażu w Gorzowie, a teraz dołączyłam do sespołu Thai Organic SPA Bemowo. Uwielbiam podróżować i gotować. W wolnej chwili uwielbiam śpiewać. Do zobaczenia w salonie Thai Organic
THAI ORGANIC MASAŻ SPA WARSZAWA BEMOWO

Sudiani
masażystka

Cześć wszystkim!Nazywam się Ni Komang Sudiani, ale możesz poprostu do mnie mówić Sudiani.Pochodzę z Indonezji na Bali. Urodziłam się na Bali 29 kwietnia 1999 r. Jestem profesjonalną terapeutką. Zaczęłam uczyć się technik masażu i spa na Bali w 2016 r., gdzie zdobyłam certyfikat masażystki. W 2017 r. wyjechałam do pracy w Turcji. Tam pracowałam przez kolejne 3 lata, zdobywając doświadczenie i nowe umiejętności. Potem wróciłam na Bali i pracowałam tam przez rok do czasu wybuchu pandemii. Teraz jestem tutaj, z Wami, w Waszym kraju i bardzo mi się tu podoba. Bardzo lubię Polskę i ludzi, którzy tu mieszkają. Są dla mnie bardzo życzliwi i pomocni.Moim hobby jest gotowanie.  Zapraszam Was do Thai Organic Bemowo. Do zobaczenia!